SANDAL VE TEKNELER HAKKINDA

SANDAL VE TEKNELER HAKKINDA

Sandallar deniz üzerinde oldukça şık duran motor güçleri değişen ürünlerdir. İçerisinde son sistemde volt çevirici sandal sistemi olan sonar inşa edilmesi oldukça kullanışlı hale gelmiştir. Derinliklerine göre değişen fiber sandal sisteminde pilotların daha rahat etmelerini sağlayan düzenekler olduğundan dolayı kolay kullanımlar sağlar. Sandallarda olduğu kadar balıkçı teknelerindeki hız yapma isteği oldukça önemlidir. İçerisinde buluna su tahliye depo tank kısımları oldukça sistemli şekilde tasarlanmıştır. Kabin boyları değişkenlik göstermektedir.

Balık tutmayı adeta iş haline getiren ya da zevk haline getiren insanlar için tekneler kıyı bölgelerimizde ikamet eden insanların balıkçı teknesi adına çok fazla sipariş vermeleri gözden kaçmamaktadır balıkçı teknesi oldukça sipariş verilen ürünler arasında yer almaktadır. Deniz üstünde yürüyen adamları canlandıran bu teknelerde keyif yapabilecek içerisinde yemek yiyecek kadar yeterli alan vardır. Balık pompası yapma düzenekleri sağlayan sistemleri kullanıcı bulabilir. Bu tekneler içerisinde rahat hararet etmemiz açısından fiziki şartları zorlamayacak şekilde güverte kısmı yapılırmıştır.

Deniz ürünlerinden bisikletler güverte kısımları oldukça kullanışlı olacak şekilde çizim edildiğinden tercih edilmektedir. İçerisinde fiziki şartlara uygun hidrolik sistemi bulunan deniz bisikleti ruhsatlı kullanımlar için uygundur. İnsanların sırt kısımlarının rahat etmelerini sağlamak amacıyla ergonomik tasarlanırlar. Ayrıca yakıt olarak bütçemizi zorlamayacak ve bakımları da kolay olan ürünlerden olacaktır. Bazı tekne ve sandallar da gelişen teknolojiyle birlikte kablosuz bağlantı sağlanması oldukça mümkün hale gelmiştir.

 

 

 

Etiketler

Bir Yorum Yazın